Odpowiedź :
Odpowiedź:
6000m/3600s=1,7m/s przez 1200 sekund bo 60×20=1200
1,7×1200= 2040m=2,04km
Wyjaśnienie:
ja zrobiłam wykres co 5 w
5 minutach jest 0,51 km
w 10 min jest 1,02 km
w 15 jest 1,53 km
i w 20 jest 2,04 km
TYCH KOLOROWYCH KRESEK NIE RYSUJ JA JE DLA UŁATWIENIA ZROBILAM NARYSUJ TYLKO FIOLETOWĄ LINIĘ
