ABRAHAM71ON ABRAHAM71ON Fizyka Rozwiązane 4. Pod działaniem siły F1=5N ciało porusza się z przyspieszeniem a1=4m/s przyspieszeniem będzie się poruszać to ciało pod działaniem siły F2=6N?