👤

Kamil umówił się z kolegami nad jeziorem o godzinie 10.30. Chłopiec wyruszył z domu o
godzinie 9.00. Z jaką prędkością musi się poruszać, aby zdążyć na czas, jeżeli odległość
między jego domem a jeziorem wynosi 9km?
PROSZĘ NA TERAZ


Odpowiedź :

odpowiedź:

v=s/t

v=9/1,5 = 6

6km/h

Odpowiedź:

V=s/t

10.30-9.00=1.30= 1,5h

V=9/1,5=6

Kamil musi się poruszać z prędkością co najmniej 6km/h

Szczegółowe wyjaśnienie:

On Studier: Inne Pytanie