Odpowiedź :
v = 100m/4s = 25 m/s
t = 2 s
s = ?
s = v × t
s = 25 m/s × 2 s
s = 50 m
Odp. To ciało w czasie dwóc pierwszych sekund pokonało 50 m.
v = 100m/4s = 25 m/s
t = 2 s
s = ?
s = v × t
s = 25 m/s × 2 s
s = 50 m
Odp. To ciało w czasie dwóc pierwszych sekund pokonało 50 m.