Odpowiedź :
Dane: Szukane:
v=25 m/s s=?
t= 2s
s=v*t
s=25 m/s * 2s
s=50m
Odp:(nie wiem czy musicie pisac) To ciało pokoju drogę długości 50m w czasie dwóch pierwszych sekund.
MAM NADZIEJĘ ŻE POMOGŁAM I LICZE NA NAJ ;D
Dane: Szukane:
v=25 m/s s=?
t= 2s
s=v*t
s=25 m/s * 2s
s=50m
Odp:(nie wiem czy musicie pisac) To ciało pokoju drogę długości 50m w czasie dwóch pierwszych sekund.
MAM NADZIEJĘ ŻE POMOGŁAM I LICZE NA NAJ ;D