Odpowiedź :
Odpowiedź:
ja zna m taki szybki sposób :)
30m/s*3,6(tak zawsze jest)=108km/h
Odpowiedź:
Hej!
[tex]30\frac{m}{s} =30*\frac{3600}{1000} =108\frac{km}{h}[/tex]
Pozdrawiam-~Gabriela :)
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
ja zna m taki szybki sposób :)
30m/s*3,6(tak zawsze jest)=108km/h
Odpowiedź:
Hej!
[tex]30\frac{m}{s} =30*\frac{3600}{1000} =108\frac{km}{h}[/tex]
Pozdrawiam-~Gabriela :)
Wyjaśnienie: