👤

Z jakim przyspieszeniem porusza się ciało o masie 50kg, jeśli działa na nie siła wypadkowa 300N?

Odpowiedź :

Odpowiedź:

Wyjaśnienie:

m=50kg

F=300N

Oblicz a

z II zasady dynamiki

a=F/m

a=300kg*m/s² /50kg

a=6m/s²

On Studier: Inne Pytanie