Odpowiedź :
Odpowiedź:
Hej!
3,5 kg=16,17 zł
0,5 kg=16,17 zl:7=2,31 zł
1 kg=2,31 zł × 2=4,62 zł
Poprawna odpowiedź jest w B.
Pozdrawiam-~Gabriela :)
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
Hej!
3,5 kg=16,17 zł
0,5 kg=16,17 zl:7=2,31 zł
1 kg=2,31 zł × 2=4,62 zł
Poprawna odpowiedź jest w B.
Pozdrawiam-~Gabriela :)
Szczegółowe wyjaśnienie: