Pomoże ktoś? Proszę was ;(

2SO2 +O2---> 2SO3
MSO2=64 g/mol
MSO3=80 g/mol
2×64 g SO2 -------2×80 g SO3
x g SO2 -------- 250 g SO3
x=200 g SO2