👤

Piotrek w ciągu pol godziny przebyl 4km. Odpowiedź podaj w metrach na minutę

Odpowiedź :

Odpowiedź:

4km = 4000m

4000m : 30 = 133,(3)m czyli 133m/min

Szczegółowe wyjaśnienie:

Odp: Piotrek poruszał się z prędkością 133m/min

Odpowiedź:

4km = 4000m

4000m:30' = 133,33(3)m

Jego prędkość to około 133,33 metry na minutę