proszę szybko to na jutro!!!

Odpowiedź:
8 bułek
Szczegółowe wyjaśnienie:
2×3,20zł=6,40zł
9,60zł-6,40zł=3,20zł
3,20zł:40gr=320gr:40gr=8
Odpowiedź:
3,2*2=6,4
9,6zł-6,4zł=3,2zł
3,2zł za bułki
3,2/0,4=8
Odp: Tadek kupił 8 bułek.
Mam nadzieję, że pomogłam :)