👤

Pan Karol kupił 3 paczki skarpetek, po 4 pary skarpet w jednej paczce. Ile zapłacił za skarpety? Przeczytaj zadanie i popraw tak, żeby można je było rozwiązać.


Odpowiedź :

Pan Karol kupił 3 paczki skarpetek, po 4 pary skarpet w jednej paczce.Jedna paczka skarpet kosztuje 4 zł. Ile zapłacił za skarpety? Odpowiedź:

Szczegółowe wyjaśnienie:

Czyli jedna para skarpet kosztuje 1 zł