Odpowiedź :
Odpowiedź:
t - czas = 12 minut = 12/60 h = 1/5 h
v - predkość = 8 km/h
s - droga = 8 km/h * 1/5 h = 8/5 km = 1 3/5 km = 1,6 km
Odpowiedź:
t - czas = 12 minut = 12/60 h = 1/5 h
v - predkość = 8 km/h
s - droga = 8 km/h * 1/5 h = 8/5 km = 1 3/5 km = 1,6 km