👤

Ulubiony sok pana Jerzego jest w butelkach 0,5-litrowych, po 7,39 zł. Pan Jerzy potrzebuje 3,2 litra tego soku

a) ile najmniej butelek soku musi kupić?
b) Ile zapłaci za ten zakup?

proszę o szybką odpowiedź i jeszcze raz dziękuję ​