Czy ktoś coś z tego rozumie?Jak tak to proszę o szybką odpowiedz jak to zrobić.

I=1 A
R1= 5 Ω
R2= 20 Ω
U=?
I1=?
I2=?
I1=U/R1
I2=U/R2
I=I1+I2
I1=U/5
I2=U/20
1=U/5+U/20
20=5U
U=4 V
I1= 4/5 = 0,8 A
I2= 4/20 = 0,2 A