👤

odległość od Gorzowa Wlkp to 500 430 KM przy prędkości 600 km podróż zajęłaby mi​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

543km : 600km/h = 0,905h = 54,3 min

Dane:

V = 600 km

s = 500430 km

Szukane:

t = ?

t= [tex]\frac{s}{V}[/tex]

t = [tex]\frac{500430km/h}{600km}[/tex]

t = 834,05 h