Odpowiedź :
Odpowiedź:
1.
P=2kW
t=0,5h
W=?
W=P*t=2kW*0,5h=1kWh
2.
U=230V
I=10A
t=1min=60s
W=?
W=U*I*t=230V*10A*60s=138000Ws=138kWs
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
1.
P=2kW
t=0,5h
W=?
W=P*t=2kW*0,5h=1kWh
2.
U=230V
I=10A
t=1min=60s
W=?
W=U*I*t=230V*10A*60s=138000Ws=138kWs
Wyjaśnienie: