👤

Oblicz prędkość z jaką poruszał się samochód, który pokonał 30 km w czasie 6 godzin. Pamiętaj aby podać
dane, szukane, wzór, symbole i jednostki.


Odpowiedź :

Hej!

Dane :

s = 30 km

t = 6 h

Szukane :

v = ?

Wzór :

v = s/t

Obliczenie :

v = 30 km : 6 h = 5 km/h

Pozdrawiam! - Julka

Odpowiedź:

30km:6h= 5

dane 30 km 6h

szukane- V=?

On Studier: Inne Pytanie