👤

Dwie osoby stoją obok siebie w odległości 80cm.
Ich masy wynoszą m1=50kg m2=100kg
Oblicz wartość siły grawitacji działającej między nimi.
Stała grawitacji G= 6,67*10-11  N*m2/kg2​