Odpowiedź :
Odpowiedź:
Pierwszy rok
4000 zł * 103,5% = 4000 zł * 1,035 = 4140 zł suma oszczędności
Drugi rok
4140 zł * 103% = 4140 zł * 1,03 = 4264,20 zł suma oszczędności
Odp: stan kąta po dwóch latach wynosi 4264,20 zł
Odpowiedź:
Pierwszy rok
4000 zł * 103,5% = 4000 zł * 1,035 = 4140 zł suma oszczędności
Drugi rok
4140 zł * 103% = 4140 zł * 1,03 = 4264,20 zł suma oszczędności
Odp: stan kąta po dwóch latach wynosi 4264,20 zł