👤

za cztery linijki i ekierke uczeń zapłacił 6,40zł ekierka jest o 60 groszy tańsza od linijki ile kosztuje ekierka? ​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

dużo bardzo hahahahahaa

Odpowiedź:

640gr-4×60gr=400gr

400gr÷5=80gr

linijka=80gr+60gr=1.40zł

ekierka=80gr