👤

szybką odpowiedź błagam !!
Pytanie 2/5
W jakim czasie grzałka o mocy 1000W wykona pracę 1kJ?
O około 12 s
O około sekundy
O około 5 minut
O około minuty​


Odpowiedź :

Odpowiedź:

około sekundy

Wyjaśnienie:

P=1000W  

W=1000J  

t=W/P

t=1000J/1000W=1s