Odpowiedź :
Cena 1 zeszytu: 3zł 20gr inaczej: 3,2zł
Cena 10 zeszytów: 3,2zł *10= 32zł
Kasia zapłaciła 32 złoty.
Pozdrowionka! ~Wika
Cena 1 zeszytu: 3zł 20gr inaczej: 3,2zł
Cena 10 zeszytów: 3,2zł *10= 32zł
Kasia zapłaciła 32 złoty.
Pozdrowionka! ~Wika