👤

Pan Paweł ma 26 buraków sprzedał 8 za razem 356zl ile kosztuje jeden burak? Prosze niech ktoś pomoże

Odpowiedź :

Odpowiedź:

26 buraków

8 buraków za 356 zl

356÷8=44,5

Moze aczkolwiek cos takiego bedzie

Odpowiedź:

44,5zł

Szczegółowe wyjaśnienie:

356÷8=44,5