👤

Kilogram jabłek kosztuje 4 zł a kilogram gruszek 6 zł za n kg jabłek i m kg gruszek zapłacimy złotych​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

1 kg jabłek-=4zł

 1 kg gruszek =6zł

n kg *4zł tyle zapłacimy za n kg jabłek

mkg*6zł  tyle zapłacimy za mkg gruszek

Szczegółowe wyjaśnienie: