Kto mi pomoze tylko prawdxiwe odpowiedz


Odpowiedź:
Jeden tulipan kosztował 4zł.
Szczegółowe wyjaśnienie:
6x6=36
36:9=4
Odpowiedź:
3.
6*6=36zł- tyle zapłaciła Janka
36:9=4- tyle kosztowął jeden tulipan
odp:jeden tulipan kosztował 4 złote.