👤

Oblicz pracę jaką wykonuje samochód poruszany silą F= 2000 N na drodze 200m.
Na tera bardzo prosze daje naj


Odpowiedź :

Odpowiedź:

Dane:

F=2000N

s=200m

W=F*s

W=2000*200=400000J=400kJ

Wyjaśnienie: