Odpowiedź :
Odpowiedź:
4x - cena chleba
x - cena bułki
7 * x + 4x = 6,60
7x + 4x = 6,60
11x = 6,60 //:11
x = 0,60
Bułka kosztuje 0,60zł
Odpowiedź:
4x - cena chleba
x - cena bułki
7 * x + 4x = 6,60
7x + 4x = 6,60
11x = 6,60 //:11
x = 0,60
Bułka kosztuje 0,60zł