Odpowiedź :
Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
a = 5m/s²
v = 90 km/h = 90000m/3600s
v = 25 m/s
oblicz t
v = a*t /a
t = v/a
t = 25 k/m /5 m/s²
t = 5 s
Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
a = 5m/s²
v = 90 km/h = 90000m/3600s
v = 25 m/s
oblicz t
v = a*t /a
t = v/a
t = 25 k/m /5 m/s²
t = 5 s