Odpowiedź :
Obawiam się, że to pytanie poleci do kosza, bo nie ma sprecyzowanego pytania.
Vk=9m/s - prędkość końcowa
t=?
Vo=0 - prędkość początkowa
Vk=Vo+g*t
t=Vk/g
t=9/9,81 ≈ 0,917 s
Obawiam się, że to pytanie poleci do kosza, bo nie ma sprecyzowanego pytania.
Vk=9m/s - prędkość końcowa
t=?
Vo=0 - prędkość początkowa
Vk=Vo+g*t
t=Vk/g
t=9/9,81 ≈ 0,917 s