Zadanie 5. W sklepie było 87 kg jablek po 2,20 zł za kilogram i 110 kg jabłek po 1,80 zł za kilogram. Oblicz ile
złotych uzyskano ze sprzedażyį droższych jabłek i 0,8 tańszych.
