proszę o rozwiązanie, tam pisze 2m/s2

[tex]dane:\\v_{o} = 20\frac{m}{s}\\t = 5 \ s\\a = 2\frac{m}{s^{2}}\\v = 0\\szukane:\\s = ?\\\\Rozwiazanie\\\\s = v_{o}t - \frac{1}{2}at^{2}\\\\s = 20\frac{m}{s}\cdot 5 \ s - \frac{1}{2}\cdot2\frac{m}{s^{2}}\cdot(5 s)^{2}\\\\s = 100 \ m - 25 \ m = 75 \ m[/tex]
Odp. Droga hamowania będzie wynosiła s = 75 m.