👤

Zad 6
Jeden metr kwadratowy wykładziny kosztuje 24 zł. Szerokość tej wykładziny wynosi 2.5 m. Czy 100zł wystarczy na
zakupienie 1.5 m biezącego tej wykładziny.
Szybkooo