Hejka, kto pomoże? Na podstawie wykresu oblicz drogę jaką przebyło ciało w ciągu 10s

Odpowiedź:
V = 0.6m/s2
t = 10s
s = ?
s = V*t = 6m
Wyjaśnienie: