Odpowiedź :
Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
1km/h=1*1000m /3600s =0,28 m/s
1m/s=1*3600/1000 km/h =3,6 km/h
5km/h=5*1000m /3600s =1,39 m/s
8m/s=8*3600/1000
km/h=28,8km /h
8km/h=8*1000m/3600s =2,22km/h
10m/s=10*3600 /1000 km/h=36km/h
Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
1km/h=1*1000m /3600s =0,28 m/s
1m/s=1*3600/1000 km/h =3,6 km/h
5km/h=5*1000m /3600s =1,39 m/s
8m/s=8*3600/1000
km/h=28,8km /h
8km/h=8*1000m/3600s =2,22km/h
10m/s=10*3600 /1000 km/h=36km/h