👤

Pan Jacek zamierza kupić telewizor. Pierwsza wpłata wnosi 450 zł. Pozostała kwota została mu rozbita na 24 raty po 75 zł każda. Ile kosztuje ten telewizor?

Odpowiedź :

Odpowiedź:

24*75=1800+450=2250

pozdrawiam:)

Szczegółowe wyjaśnienie:

Odpowiedź:

450+ 24*75=2250

odp. 2250zł

On Studier: Inne Pytanie