Odpowiedź :
Odpowiedź:
1. przyśpieszonym, 10 m/s²
2. 2 m/s
3.
Vk = a*t
Vk = 61,2 km/h = 17 m/s
t = 12 s
a = Vk/t
a= 17 m/s / 12 s ≈ 1,4 m/s²
4.
a = 11 m/s²
Vk = 198 km/h = 55 m/s
Vk = a*t
t = Vk/a
t = 55 m/s / 11 m/s² = 5s
5. 72 km/h² = 20 m/s²
wydaje mi sie ze jest gittt pozdrawiam cieplutko :))