👤

Kilogram jabłek kosztuje 3 zł Ile kosztuje 3 przez 4 kg jabłek a ile 2 kg i 1/5 kg​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

3/4kg jabłek kosztuje: 3złx3/4kg= 2,25 zł

2kg: 2kgx3zł=6zł

1,5kg: 1,5kgx3zł=4,5zł

Szczegółowe wyjaśnienie: