👤

właściciele sklepu zamówili w hurtowni piórniki w cenie 9 zł za jedną sztukę na opakowaniu zapisano jaką wartość mają wszystkie piórniki w konkretnej paczce W miejsce kropek wpisz właściwą liczbę piórników​

Właściciele Sklepu Zamówili W Hurtowni Piórniki W Cenie 9 Zł Za Jedną Sztukę Na Opakowaniu Zapisano Jaką Wartość Mają Wszystkie Piórniki W Konkretnej Paczce W M class=