ANONYMEON ANONYMEON Matematyka Rozwiązane Do szkoły dokupiono 18 ławek i 36 krzeseł jedno kosztowało 105 zł a jedna ławka była o 75 zł droższa od krzesła ile zapłacono za te zakupy? (Liczenie sposobem pisemnym)