Błagam pomocyyy daje najj

Odpowiedź:
180 zł
0,25 = [tex]\frac{1}{4}[/tex]
180 *[tex]\frac{1}{4}[/tex] = 45 czyli 0,25 ceny to 45 zł
180 - 45 = 135 czyli cena po obniżce to 135 zł
560,40 zł
560,40 * [tex]\frac{1}{4}[/tex] = 140,10 czyli 0,25 ceny to 140,10 zł
560,40 - 140,10 = 420,30 czyli cena po obniżce to 420,30 zł
40,80 zł
40,80 * [tex]\frac{1}{4}[/tex] = 10,20
40,80 - 10,20 = 30,60 (zł)
2420,60 zł
2420,60* [tex]\frac{1}{4}[/tex] = 605,15 (zł)
2420,60 - 605,15 = 1815,45 (zł)