Odpowiedź :
Odpowiedź:
Zad1.
120zł * 30% = 120zł * 30/100 =36zł
120zł + 36zł = 156zł
Odp: Kurtka kosztuje 156 zł.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
345zł + 25% = 431, 25 zł
431, 25 + 15% = 495,93 zł
Odp :
Na początku kurtka kosztowała 431,25 zł.
Kiedy podwyższono cenę o 15% kosztowała 495,93 zł.
A kiedy obniżono o 25% kosztowała 345 zł
Liczę na naj :)