👤

oblicz przyśpieszenie a, gdy ∆v=50m/s, ∆t=10s, wzór a=∆v/∆t[m/s2]

Odpowiedź :

Odp: 50m/s /10s=5m/s2

Licze na naj

On Studier: Inne Pytanie