On Studier
👤
SKALSKAJUSTYNA413ON
SKALSKAJUSTYNA413ON
Historia
Rozwiązane
wyjaśnij pojęcia potop i Arka Noego
Odpowiedź :
ZOBACZ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI ( 12+ )
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
On Studier: Inne Pytanie
Oblivz Ile Wynosi Masamolowa Chlotku Magnezu .
Przetłumacz Na Język Angielski Fragmenty Podane W Nawiasach Tak,aby Otrzymać Logiczne I Gramatyczne Poprawnie Zdania.W Każdą Lukę Wpisz Maksymalne Trzy Wyrazy
Prosze Pomozcie W Zadaniu 4 I 5
ZADANIE 1.:Reakcji Spalania W Tlenie Uległy 4 G Wodoru I Powstały 36 G Wody. Oblicz Masę Zużytego Tlenu.ZADANIE 2.:Reakcji Rozkładu Poddano 80 G Tlenku Miedzi(l
PROSZĘ O ROZWIĄZANIE TYCH ZADAN
Dany Jest Trójkąt O Bokach Długości 12, 8, 5. Oblicz Promień Okręgu Opisanego Na Tym Trójkącie. Proszę Rozwiązać Zadanie Z Dokładnym Wytłumaczeniem. Daje NAJ &
1. Wymień Najważniejsze Reformy Sejmu Wielkiego (w Podpunktach) - Po Pierwszej Lekcji. 2. Najważniejsze Postanowienia Ustawy Rządowej (Konstytucji 3 Maja)i Jej
Kaczka Ściągaczka Zjadła Na Podwieczorek 5 Kaczencow I O 8 Więcej Roślinek Rzęsy Wodnej.Ile Razem Roślin Zjadła Ściągaczka? Rozwiązanie To Iloraz Wyniku Przez 3
Zadanie Pisemne. Wyjaśnij Wpływ Cyklonów Tropikalnych Na Życie I Działalność Gospodarczą Człowieka Z Góry Bardzo Dziękuje :)
Wartość Bezwzględna. Ile To Wynosi? |7-15| Poproszę Odpowiedź Wraz Z Wytłumaczeniem.
Powiedz Co Wiesz O Swoich Przodkach. Przeprowadź Krótki Wywiad Z Osobą, Która Może Ci O Nich Opowiedzieć. Plis Pomóżcie. Wymyślcie Coś, Nie Musi Być Prawda :) D
Kilogram Jabłek Kosztuje 2,80zł. Za 2 Kg Jabłek I 1 Kg Bananów Kasia Zapłaciła 10,10zł. Niech X Oznacza Cenę 1 Kg Bananów.