👤

Witam jak rozwiązać tę zadanie i wytłumaczyć dziecku
"Kasia kupiła opakowanie rodzynek za 4 zl i otrzymała 6 zl reszty.Ile pieniedzy miala przed zakupem?Zapisz działanie i oblicz?jak to rozwiązać