MILOSZEK9734ON MILOSZEK9734ON Historia Rozwiązane Pani Zofia kupila 2 1/4 kg twarogu po 13 zł za 1 kg oraz 1 3/4 kg wędlinypo 22 zł za 1 kg. Za co zaplacila wiecej i o ile więcej?.