W1K1M1K1ON W1K1M1K1ON Matematyka Rozwiązane Tona aluminium kosztuje około 10 tys. zł. Pusta aluminiowa puszka waży 16 g. Ile kosz tuje aluminium zużyte na wyprodukowanie jednej puszki?