7. Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów? szynka 8,25 zł za 25 dag, stal 3500 zł za 1t za 1 kg, masło 7,20 zł za 200 g, jagody 3 zł za 100 , polędwica 5,60 zł za 10 dag, cement 700 zł za 1 t ,cukier waniliowy 2,10 zł za 10 g, kawa 0,75 zł za 10 g.