MAJVKAAAAAON MAJVKAAAAAON Fizyka Rozwiązane Do kalorymetru zawierającego m1= 2kg wody i m2= 1kg lodu w temperaturze t1= 0 stopni wpuszczono pare wodna o temperaturze t2=100 stopni. Jaka była masa pary, jeśli w kalorymetrze pozostała woda o temperaturze 30 stopni