NIENIE7672ON NIENIE7672ON Matematyka Rozwiązane Jeśli za 32 dag truskawek zapłacono 2,40 zł, to za 0,7 kg truskawek trzeba zapłacić: a. 3,20 zł ? b. 5,00 zł ? c. 5,25 zł ? d. 6,20 zł ?